Dom pogrzebowy ABRAM

Okólna 29, Ostrów Wlkp.

O firmie

Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług pogrzebowych na światowym poziomie. Oferowane przez naszą firmę usługi są pełne godności, poszanowania wobec Państwa bliskich i troski o każdego z naszych Klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę, 7 dni w tygodniu pod numerami:
62 737-10-40 oraz +48 797-126-860

Aby sprostać oczekiwaniom Klientów oraz iść z duchem czasu, oferujemy profesjonalny estetyczny wystrój grobu oraz nagłośnienie z możliwością odtwarzania pieśni żałobnych podczas ostatniego pożegnania w kaplicy, w drodze na cmentarz czy też bezpośrednio na nim.  Wystrój grobu podczas ceremonii pogrzebowej jest to nieodłączny element każdej ceremonii pogrzebowej organizowanej przez naszą firmę.  Troszczymy się o każdy szczegół ceremonii pogrzebowej, aby była ona piękna i dostojna. W tak trudnych chwilach służymy Państwu pomocą w każdej sferze organizacji ceremonii pogrzebowej.

Chcąc doskonalić się w każdej ze świadczonych usług przykładamy szczególną wagę do doboru właściwego personelu naszej firmy. Wychodzimy z założenia, że to ludzie tworzą firmę i gwarantują jej wysoką pozycję. Rozumiemy jak ważne jest stałe podnoszenie kwalifikacji personelu i dlatego zapewniamy naszym pracownikom stałe uczestnictwo w kursach i szkoleniach, które wieńczone są przyznawaniem odpowiednich certyfikatów.

Nasz zespół tworzą długoletni pracownicy którym stawiamy rygorystyczne wymagania, dzięki czemu są to osoby wyróżniające się rzetelnością, empatią, wysoką kulturą osobistą, nienaganna prezencją oraz ogromnym szacunkiem i poświęceniem w stosunku do wykonywanej pracy. Pracownicy są przygotowani na każdą sytuację oraz wyczuleni na to, by godnie i z szacunkiem traktować zmarłych i ich bliskich.